TekSoft Ana Sayfa

 

KTS (Kolay Ticari Set) Online Bilgi Bankası

 

Bu bölümde KTS hakkında sorularınızın birçoğuna cevap bulabilirsiniz.

Verilen bilgiler, açıklamalar, örnek ekran görüntüleri ... en güncel KTS sürümleri için geçerlidir.

 

TekSoft KTS : Türkiye'nin En Kullanışlı Ticari Çözümü

 

Bu site 800x600 ve üzeri çözünürlüklerde Internet Explorer 5 veya üzeri tarayıcılar için dizayn edilmiştir.

 

 

KTS hakkında bir sorunuz mu var?

 

KTS (Kolay Ticari Set) yazılımı kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda düzenli olarak güncelleniyor, yeni araçlar ve özellikler ekleniyor.

 

Eğer sorunuz KTS yazılımına sonradan güncellemelerle eklenen araçların kullanımına yönelik ise, bu tür araçların özelliklerinin ve kullanımlarının resimli olarak detaylı açıklandığı online bilgi sayfaları mevcuttur. Aşağıda verilen linklerden sorunuzla ilgili olanı tıklamanız yeterlidir:

 

 

KTS ile Barkodlu Çalışma

 

Favori Ürünler Paneli

 

Özel Süzgeç Oluşturma Aracı

 

Toplu Email Gönderim Aracı

 

Toplu SMS Gönderim Aracı

 

Dışarıdan Veri Alma Aracı

 

Stok Fiyatlarını Dosyadan Güncelleme Aracı

 

Stok Mevcutlarını Düzenleme Aracı

 

Toplu Hakediş Girişi Modülü

 

Devir İşlemi ve KTS Devir Sihirbazı

 

Stok Kartları için KDV Oranı Değiştirme

 

Seri Numarası ve Garanti Takibi (sadece KTS SERi sürümü için)

 

 

 

 

Yukarıdaki araçlar dışında, KTS yazılımında bazı ekranlara yeni menüler, kısatuşlar ile kullanılabilecek yeni özellikler eklenmektedir. Bu tür sonradan eklenen özelliklerin bazıları aşağıda linki verilen sayfada resimli olarak açıklanmaktadır:

 

KTS Yeni Özellikler Sayfası

 

 

 

 

 

Eğer sorunuz KTS yazılımının ilk kurulumu ve kullanımına yönelik ise (başlangıç bilgileri) aşağıda linke tıklayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz:

 

KTS İlk Kurulum ve Kullanım Bilgileri

 

 

 

 

Eğer sorunuz KTS yazılımını network ortamında bir Ana Bilgisayar+Bağlı Bilgisayarlar şeklinde çok kullanıcılı olarak kullanmaya yönelik ise, aşağıda linki verilen sayfada network ortamında kurulum konusunda bilgiler bulunmaktadır:

 

KTS Network Ortamında Kurulum ve Kullanım Bilgileri

 

 

 

 

KTSnin kullanımına ve KTS ile yapılan işlemlere yönelik diğer hertürlü sorunuz için öncelikle KTS Kullanıcı Dökümantasyonuna başvurmanızı tavsiye ederiz:

 

  • Kullanıcı dökümantasyonuna ulaşmak için KTS çalışırken Yardım menüsü altından Kullanıcı Dökümantasyonu seçmeniz yeterldiir.

 

  • Açılan Kullanıcı Dökümantasyonu ekranında sol tarafta KTS ile ilgili konu başlıkları listelenir. Bir konu başlığının önünde bulunan +simgeli düğmeye tıklarsanız, o konuya ait altbaşlıklar da gösterilir.

 

  • Bir konu başlığına veya altbaşlığa fareyle tıklayınca, o konuda resimli ve açıklamalı bilgi ekranın sağındaki bölümde gösterilir.

 

  • Kullanıcı dökümantasyonu oldukça detaylı olup, ilginizi çeken konulara bir gözatmanız KTS özellikleri ve kullanımı hakkında iyice bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

 

  • Stok, Cari, Barkodlu Çalışma, Cari İşlemler, Perakende Satış, KTS Genel Özellikler, Esnek Raporlama sistemi ... gibi tüm konularda resimli bilgi kullanıcı dökümantasyonu içerisinde bulunmaktadır.

 

  • NOT : Kullanıcı dökümantasyonu ilk yayınlanan KTS Pro sürümüne yönelik bilgiler içermekle birlikte, dökümantasyonda verilen birçok bilgi güncel KTS sürümleri için de geçerlidir.

 

 

 

Programla ilgili hertürlü soru, görüş veya önerileriniz için aşağıda verilen destek email adresine email gönderebilir veya bizi arayabilirsiniz.

 

destek@teksoftnet.com

 

Email gönderimlerinde lütfen aşağıdaki kurallara uyunuz:

 

  • Bir sorunuz varsa öncelikle yukarıda linki verilen Sıkça Sorulan Sorular sayfasında cevabını arayınız. Başka bir kullanımız aynı soruyu iletmiş ise, bu durumda cevaba çabucak ulaşmış olursunuz.

 

  • Mesajınızın TekSoft Yazılımlarından hangisine yönelik olduğunu mutlaka belirtiniz (KTS için kullandığınız KTS sürümü, versiyon ve geliştirme numarasını bildirmeniz fayda sağlayacaktır. Bu bilgilere KTS çalışırken Yardım menüsü altından KTS Hakkında seçerek ulaşabilirsiniz).

 

  • Gelen destek mesajlarına (haftasonu hariç) genellikle 24 saat içerisinde cevap yazılmaktadır. Acil sorularınız için bizi aramanız tavsiye edilir.

 

 

 

İyi çalışmalar dileklerimizle;

 

TekSoft

 

 

 

CafeMatic Internet Cafe Yönetim Yazılımı

CafeMatic

KTS (Kolay Ticari Set)

 

LabControl

 

Ajanda PRO