TekSoft Ana Sayfa

 

 

 

 

 

 

Bu site 800x600 ve üzeri çözünürlüklerde Internet Explorer 5 veya üzeri tarayıcılar için dizayn edilmiştir.

TekSoft Ajanda Pro ile hesabınız ve zamanınız kontrol altında...

 

TekSoft Ajanda Pro, normalde ayrı ayrı kullanılabilecek cari takip, ajanda, adres-etiket, barkod-etiket programlarının işini tek başına yapar - üstelik hepsinden daha iyi yapar.

 

TekSoft Ajanda Pro

 

 

Yeni Eklenen Özellikler sayfası için tıklayınız

 

Güncelleme Geçmişi sayfası için tıklayınız

 

İlk Kurulum ve Kullanım Bilgileri

 

 

En gelişmiş Cari Takip Yazılımı

TekSoft Ajanda Pro, en gelişmiş Cari Hesap Takibi yazılımıdır. İşletmenizin borç-alacak durumunu anında gösterir ve bütün cari işlemlerinizi kontrol altına alır. Sadece cari ekranına girerek, o andaki borç alacak durumunuzu ekranda anında görebilirsiniz. Programda birçok yerde kolayca cari işlem girebilirsiniz. Aşağıdaki cari işlemler desteklenmektedir:

 

 • Alış, Satış, Peşin Alış ve Peşin Satış işlemleri : Alış ve satışlarınızı bu işlemler ile girebilirsiniz. Satışlarınızdan istedikleriniz için kolayca fatura veya irsaliye kestirebilirsiniz.
 • Taksitli Satış : Kolayca taksitli satış yapabilir, taksitler için seri taksit senetleri yazdırabilir, hem cari kartı bazında, hemde tüm taksitler bazında taksit takibi yapabilirsiniz.
 • Ödeme, Tahsilat, Borç Alma, Borç Verme işlemleri : Bu işlemler ile, nakit akışını kolayca kayıt altına alabilirsiniz.
 • Hakediş İşlemleri : Bu işlemler ile hakedişleri kayıt altına alabilirsiniz (personel maaş hakedişleri veya başka hakedişler). İsterseniz çalışan personeliniz için bir cari gurubu oluşturup, personelinizi cari kartı olarak tanımladıktan sonra, Hakediş ve Ödeme işlemleri ile personelizin ücret hakedişlerini ve yaptığınız ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz. Hakediş kayıtları için vadesi gelince uyarı verilmesini de sağlayabilirsiniz.
 • Müşteri Çeki, Müşteri Senedi, Kendi çek ve senetleriniz için yine işlemler tanımlanmıştır. Bu işlemler ile, Çek ve Senetlerinizin kayıt ve takibini yapabilirsiniz. Çek-Senet takibi ekranında girilen tüm çek ve senetleri görebilir, süzgeç uygulayıp rapor alabilirsiniz.
 • Alış-Satış İadeleri : Bu işlemler ile, alış ve satış iadelerini girebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kayıtlı alış-satışlardan otomatik olarak iade kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Hesap Ekstreleri ve birçok rapor alabilir, cari hesabınızı tam kontrol almanın rahatlığını yaşarsınız. Detaylı, devirli veya normal hesap ekstrelerini kolayca alabilir, hesap ekstrelerini veya programdaki tüm raporları PDF, excel, word ... gibi formatlarda dosyaya yazdırabilirsiniz (email ile gönderim için).
 • Gelişmiş Analiz İmkanları : Gelir-Gider Analizi, Cari İşlem Analizi, Kredi kartıyla yapılan ödemeler ve tahsilatlar analizi, Cari durum analizi gibi analizleri kolayca yapabilir, analiz sonuçlarını raporlayabilirsiniz.
 • İşletme Giderlerinin Takibi : TekSoft Ajanda Pro, Bütçe isimli bir ekran içeriyor. Bu ekranda işletme giderlerinizi (kira, elektrik, su vs..) kayıt altına alabilirsiniz. Bu kayıtlar Gelir-Gider Analizi ekranına otomatik yansımaktadır ve böylece Gelir-Gider durumunuzu kolayca görmeniz sağlanmaktadır.
 • Seçimli Cari Kartlar Listesi Ekranı : Ajanda Pro, cari kartlarından istediklerinizi kolayca seçip, sadece seçtiğiniz cari kartları için bazı işlemler yapabileceğiniz bir modül içermektedir. Bu modül ile seçtiğiniz cari kartları için adres-etiket yazdırabilir, veya bir plan dahilinde yapılacak ödeme-tahsilatlar için toplu olarak Hakediş kayıtları ekleyebilirsiniz.
 • Cari İşlemleri Toplu Olarak Yazdırma Ekranı : İki tarih arası cari işlemlerden istediklerinizi seçip, seçtiğiniz cari işlemlerin hepsi için kolaylıkla belge (fatura, satış kaydı dökümü, tahsilat dekontu vs..) yazdırabilirsiniz.

 

 

TekSoft Ajanda Pro'nun Cari Takip bölümü, birçok kolay kullanım özelliği ile sizi hesap defterlerinden ve cari hesap takibi derdinden tamamen kurtarır.

 

Faturalarınızı/İrsaliyelerinizi elle kesmek yerine rahatça TekSoft Ajanda Pro ile kesersiniz: Hem zamandan tasarruf edersiniz, hem kesilen fatura ve irsaliyeleri kolayca takip edersiniz, hemde firmanızın imajını güçlendirirsiniz. Eğer hala veresiye defterleriyle, veya excel, word gibi programlara yazarak alacak-verecek durumunuzu takip etmeye çalışıyorsanız, TekSoft Ajanda Pro'ya hemen geçin: Hesabınızı kontrol altına alın. Bilgisayar kullanmayı hiç bilmeseniz bile problem değil: TekSoft Ajanda Pro o kadar kolay kullanılır ki, hiç bilgisayar kullanmamış birisi bile birkaç saat içerisinde kolayca cari takibini bilgisayarla yapmaya başlayabilir.

 

 

 

En gelişmiş Adres-Etiket Yazılımı

TekSoft Ajanda Pro, en gelişmiş adres-etiket yazılımıdır. Telefon Rehberi bölümüne rehber kayıtlarını kolayca girebilir ve arama yapabilirsiniz.

 

Telefon Rehberi bölümündeki bütün kayıtlar için çok kolayca adres etiketleri, mektup zarfları, hazır mektuplar, ve çeşitli dökümanlar bastırabilirsiniz.

 

Program içerisinde birçok Avery adres-etiket formu için hazır etiket tasarımı gelmektedir. Ayrıca isterseniz, Etiket Sihirbazı ile kolayca yeni etiket tanımlayabilir ve programa ekleyebilirsiniz.

 

Seçmeli Etiket Dökümü özelliği ile, kayıtlardan istediklerinizi seçip, sadece seçilen kayıtlar için etiket yazdırabilirsiniz. Üstelik, bütün bu işlemleri tek bir ekranda, TekSoft'a özel kolay kullanım seçenekleri ile rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

 

Etiket sihirbazı ile, tüm Avery adres-etiket formları için kolayca yeni etiket tasarımları oluşturabilirsiniz.

 

 

Barkod-Fiyat Etiketi Yazılımı

TekSoft Ajanda Pro, çok kullanışlı bir barkod-fiyat etiketi yazılımıdır. Barkod-Fiyat etiketi modülü ekranında ürün ve hizmetler için kayıtlarınızı girebilir, girilen kayıtlar için kolayca barkod-fiyat etiketleri yazdırabilirsiniz.

 

Program içerisinde Avery adres-etiket formlarından bazıları için hazır tasarımlar mevcuttur. Ayrıca Etiket Sihirbazı ile kolayca yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz ve programa ekleyebilirsiniz.

 

Seçmeli Etiket Dökümü özelliği ile, kayıtlardan istediklerinizi seçip, seçilen herbir kayıt için ayrı ayrı kaç tane etiket yazdırılacağını belirleyebilirsiniz. Örneğin A ürünü için 8 etiket, B ürünü için 23 etiket gibi kolayca seçebilir ve seçilen kayıtlar için istenilen sayıda etiketi bir adımda yazdırabilirsiniz. Windows sürücüsü olan barkod yazıcılar da (Argox, Datamax vs..) desteklenmektedir ve Argox yazıcılar için birkaç örnek tasarım programda yer almaktadır.

 

İsterseniz, Ajanda Pro ile entegre çalışan TekSoft Barkod Yazdırma Aracı ile de barkod etiketleri yazdırabilirsiniz.

 

Ürün tanımlarına otomatik barkod numarası verme, girilen barkodların geçerliğini kontrol etme gibi seçenekler de mevcuttur.

 

 

Ajanda Yazılımı

TekSoft Ajanda Pro, aynı zamanda kullanışlı bir ajanda yazılımıdır:

 

 • Outlook benzeri Randevu Defteri ile randevularınızı kolayca takip edersiniz.
 • Görev tahtası ile önemli işlerinizi kaydedebilir ve yapıp yapmadığınızı takip edebilirsiniz.
 • Günlük modülü ile, defterde günlük tutmak yerine, günlüğünüzü bilgisayarda tutabilirsiniz.
 • Telefon Rehberi ile önemli telefon-adres bilgilerini kayıt altına alırsınız.
 • Toplu Email Gönderimi Özelliği (cari kartlarına veya telefon rehberi kayıtlarına)

 

 

Ve daha birçok özellik

Çek-Senet Takibi ekranı , Taksit Takibi ekranı, İşletme giderlerini (kira, elektrik vs.. gibi) kayıt altına alabileceğiniz Bütçe Modülü gibi modüller/işlemler ile, işlerinizi daha kolay yaparsınız. Esnek Raporlama Sistemi (ERS) sayesinde, program ile birlikte gelen 100 den fazla rapor tasarımını değiştirebildiğiniz gibi, kendi rapor tanımlarınızı da programa rahatça ekleyip kullanabilirsiniz.

 

TekSoft Ajanda Pro, her yılın bilgilerini bir DÖNEM altında tutar. Program açılışında çalışmak istediğiniz dönemi seçip, istediğiniz dönemde çalışabilirsiniz. Yeni dönem tanımlayabilir, dönem devri, dönem dosyalarını yedekleme, yedekten geri yükleme, dönem dosyaları bakımı gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

TekSoft Ajanda Pro, sağlam ve güvenilir veritabanı ile sizin için sürekli çalışır. Bütün işlemler transaction destekli SQL komutları ile gerçekleştirilir. Otomatik yedekleme, isteğe bağlı yedekleme ve kolayca yedekten geri alma gibi işlemler mevcuttur.

 

Programda biri YÖNETİCİ kullanıcı olmak üzere 9 adet kullanıcı tanımlanmıştır. Herbir kullanıcının yetkileri ve yapabileceği işlemler sınırlandırılabilir. Çok kullanıcılı lisans ile NETWORK ortamında güvenilir şekilde kullanılabilir. Tek yapmanız gereken, programı kullanmasını istediğiniz kullanıcıları Aktif hale getirip, bu kullanıcıların yetkilerini (programda yapabilecekleri işlemleri) belirlemenizdir. İsterseniz, Ajanda Pro yazılımını, windows uzak masaüstü özelliği ile internet üzerinden de kullanabilirsiniz. Üstelik NETWORK ortamında kullanımı ücresiz deneyebilir, kararınızı denedikten sonra verebilirsiniz.

 

NETWORK ortamında kurulum için bilgiler (yeni pencerede açılır)

 

 

RAKİPSİZ - BENZERSİZ

 

TekSoft Ajanda Pro yazılımı, tüm diğer TekSoft yazılımları gibi kolay kullanım özellikleriyle donatılmıştır ve karmaşık programlardan çok farklıdır. Sağ tuş menüleri, otomatik kayıt süzgeci menüleri, çabuk menüler, görsel kullanım ögeleri ile her türlü işleminizi görülmemiş esneklik ve kolaylık ile yapmanızı sağlar. Üstelik kapsamdan ve özelliklerden hiçbir esirgeme yapmadan.

 

Ajanda Pro 100'den fazla hazır form/rapor/belge tasarımı ile gelmektedir. Ayrıca Esnek Raporlama Sistemi (ERS) sayesinde kendi rapor/form/etiket tasarımlarınızı da programa kolayca ekleyebilir, mevcut tasarımlarda kendinize göre özelleştirmeler yapabilirsiniz.

 

Verileriniz başka bir yazılımda bulunuyor ve bu verileri tekrak girmek istemiyorsanız, Dışarıdan Veri Alma Aracı ile, Cari Kartları ve Telefon Rehberi Kayıtlarını dışarıdaki bir dosyadan aktarabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Sistem Gereksinimleri

 

TekSoft Ajanda Pro, en son programlama araçları kullanılarak geliştirilmiştir ve pekçok görsel kolay kullanım özellikleri içermektedir.

 

Programı etkin bir şekilde kullanabilmeniz için gereken sistem özellikleri:

 

 • Windows 11, 10, Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Windows Server işletim sistemlerinden birisi
 • 1500Mhz veya üzeri işlemci tek çekirdekli bir işlemci (veya daha fazla çekirdekli herhangi bir işlemci)
 • 256MB Bellek veya üzeri (512MB veya üzeri tavsiye edilir)
 • 32Bit renk derinliği, 800x600 veya üzeri ekran çözünürlüğü (1024x768 veya üzeri ekran çözünürlüğü tavsiye edilir).
 • 80MB boş disk alanı

 

NOT: 2009 yılından itibaren Windows 98/Me/2000 işletim sistemleri TekSoft tarafından resmi olarak desteklenmemektedir.

 

Deneyin, kendiniz karar verin

 

TekSoft Ajanda Pro yazılımını program yükle bölümünden indirip, 60 gün süreyle programın bütün özelliklerini test edebilirsiniz. Ayrıntılı kullanıcı dökümantasyonu, kurulum sonrasında bilgisayarınıza yüklenir. Program içerisinden "Yardım" menüsü ile dökümantasyona ulaşabilirsiniz. Ajanda Pro (versiyon 2009'dan itibaren), istenirse network ortamında ücretsiz olarak çok kullanıcılı test edilebilir. Böyle bir test ihtiyacınız varsa, bilgi almak için TekSoft Yazılımı arayabilir, veya email gönderebilirsiniz.

 

 

Deneyin, kendiniz karar verin.

 

Deneme süreci sonunda almaya karar verirseniz, programa girdiğiniz bilgilere birşey olmadan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. TekSoft olarak cari takip veya ticari amaçlı kullanılacak bir yazılımı uzun süre denemeden kesinlikle almamanızı tavsiye ederiz. Deneme sürecinde başka yazılımları da incelemeniz özellikle tavsiye edilir. Böylece aradaki farkı iyi değerlendirme şansına sahip olursunuz. Önemli olan sizin iyi bir seçim yaparak, işinizi gören, kullanabileceğiniz ve sizi yarıyolda bırakmayacak bir yazılım seçmenizdir.

 

TekSoft Ajanda Pro : indirmek için tıklayınız

 

"Hesabınız ve zamanınız kontrol altında"

 

 

 

 

KİMLER AJANDA KULLANIYOR?

 

TekSoft Ajanda Pro, çeşitli sektörlerden geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir:

 

 • Muhasebeciler, Mali Müşavirler (kendi mükellefleriyle ilgili muhasebe ücreti ödemelerinin ve işletme giderlerinin kolayca takibi için).
 • Üyelik-Abonelik-Aidat takibi yapan kişi ve kuruluşlar.
 • Matbaalar, acentalar, eczaneler, sigortacılar, mimarlık-mühendislik firmaları, hukuk büroları, avukatlar, danışmanlık firmaları, vs. ...
 • Bazı kamu ve özel kuruluşlar (Ajanda özellikleri için).

 

Ajanda Pro, stok takibi yapmadan kolayca cari hesap takibi yapmak isteyen tüm kişi ve kuruluşlar için kullanışlı, güvenilir ve esnek bir çözümdür. Ancak isterseniz, sadece Ajanda olarak, veya adres-etiket yazılımı olarak ta kullanabilirsiniz.

 

Birçok kişi ve kuruluş, internette bulunan ucuz-basit ve amatör cari takip yazılımlarına güvenemediğinden (ki böyle yazılımlarda kısa bir sürede hata mesajları ve sorunlarla karşılaşırsınız), cari takip işlemleri için karmaşık ve hantal muhasebe yazılımlarını kullanmaktadır. TekSoft Ajanda Pro, karmaşık muhasabe yazılımlarını kullanmaya çalışma külfetinden sizi kurtardığı gibi, profesyonel mimarisi ile kullanışlı, güvenilir ve esnektir.

 

Ajanda Pro tamamen Türkçe'dir. Bütün mesajlar, uyarılar anlaşılır bir Türkçe ile verilir. Tüm veri girişleri en son denetim yöntemleriyle kullanıcı yönlendirilerek hatasız olarak gerçekleştirilir. Ajanda Pro veritabanı, elektrik kesintilerinden etkilenmez ve bilgileriniz her durumda korunur.

 

Ek Özellikler mi gerekiyor?

 

Ajanda Pro, cari takip yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için "Kolay Ticari Set - KTS" yazılımının daha basitleştirilmiş halidir. Eğer detaylı stok takibi, perakende satış, dövizli çalışma, teklif-sipariş takibi, seri no ve garanti takibi gibi ek özellikler istiyorsanız, bu durumda "KTS-Kolay Ticari Set" yazılımını incelemeniz tavsiye edilir.

 

 

CafeMatic Internet Cafe Yönetim Yazılımı

CafeMatic

KTS (Kolay Ticari Set)

 

LabControl

 

Ajanda PRO